مدیر سرمایه‌گذاری شرکت تأمین‌ سرمایه سپهر با تأکید بر حمایت تأمین‌ سرمایه سپهر از صندوق پارند پایدار سپهر گفت: رشد مثبت این صندوق همچنان ادامه خواهد داشت.

دکتر سید علی خسروشاهی خبر داد: صندوق پارند پایدار سپهر، درمهر ماه سال جاری از پرگردش‌ترین در میان صندوق‌های سرمایه گذاری قابل معامله بادرآمد ثابت در بورس بوده است .

وی افزود: میانگین معاملات روزانه صندوق پارند پایدار سپهر از مرز20.00.000 واحد عبور کرد.

خسروشاهی با اشاره به ترکیب دارندگان صندوق پارند که متشکل از طیف گسترده‌ای از سرمایه‌گذاران حقیقی و حقوقی می‌باشد، گفت: این مهم، نشان دهنده اعتماد بازار به این صندوق از نظر نقد شوندگی و همچنین سودآوری است.

مدیرسرمایه گذاری تأمین‌ سرمایه سپهر، مهمترین ویژگی‌های پارند را این گونه شرح می‌دهد: صندوق سرمایه‌گذاری پارند پایدار سپهر با تقسیم سود 5/21 درصدی با پرداخت ماهانه به عنوان یکی از پر گردش‌ترین و پربازده‌ترین صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله در بازار سرمایه شناخته می شود.

خسروشاهی تاکید کرد: بازدهی مناسب در کنار ثبات رویه و اطمینان از نقدشوندگی و همچنین پاسخگو بودن مدیران این مجموعه از اصلی ترین عواملی است که موجب شده این صندوق به پرگردش‌ترین صندوق بورسی تبدیل شود.

او به سرمایه گذاران پارند پایدار سپهر این اطمینان را داد که مدیران این صندوق همواره در کنار سرمایه‌گذاران، خود را شریک منافع آنان می‌دانند.

دسته بندی: اخبار
بازدیدها: 297 نظرات: 0 نویسنده: روابط عمومی تامین سرمایه سپهر