آخرین اخبار سپهر

تامین سرمایه سپهر

با هدف افزایش تولید نفت خام

تامین سرمایه سپهر 5 هزار میلیارد ریال اوراق منفعت منتشر می کند

خدمات سرمایه گذاری

اوراق سلف موازی استاندارد نفت خام

اوراق سلف موازی استاندارد نفت خام با تعهد پذیره نویسی تأمین سرمایه سپهر

بورس و اوراق بهادار

روش‌های سرمایه‌گذاری

صندوق سرمایه‌گذاری اندوخته پایدار سپهر

خدمات تأمین سرمایه سپهر

خدمات تأمین مالی

 • شرکت‌ها برای تأمین منابع مالی مورد نیاز خود می‌توانند از روش‌های نوین تأمین مالی در بازار سرمایه بهره ببرند. از آنجا که ابزارهای مورد استفاده در این راستا، قدمت چندانی در کشور ما نداشته و در مواردی، ابزارهای نوین برای موارد خاص طراحی خواهد شد، آشنایی با این فرایندها و تشخیص روش مناسب تأمین مالی نیاز به تخصص مالی در حوزه بازار سرمایه خواهد داشت.
ادامه مطلب

امور صندوق‌ها و سبدها

 • از مهمترین خدمات قابل ارائه توسط شرکت تأمین سرمایه سپهر در راستای مدیریت دارایی‌های سرمایه‌گذاران حقیقی و حقوقی، تشکیل و مدیریت انواع صندوق‌های سرمایه‌گذاری است. این شرکت خدمات خود را با عناوین مدیر صندوق، متولی صندوق، ضامن صندوق، مشاور تأسیس و مؤسس صندوق در این زمینه و سبدگردانی اختصاصی ارائه می‌دهد.
ادامه مطلب

خدمات سرمایه‌گذاری

 • افراد در زندگی خود تصمـیمات مختلفی می‌گیـرند،
 • یکی از تصمیـمات مهم در طول زندگی افراد تصمـیمات مربوط به سرمایه‌گذاری است. افراد برای ایجاد اطمینان و تأمین آتیه خانواده خود، از مصرف فعلی صرف‌نظر می‌کنند و وجوه خود را برای آینده‌ای بهتر سرمایه گذاری می کنند. درتصمیـمات سرمایه‌گذاری افراد به دو عامل ریسک و بازده توجه دارند.
ادامه مطلب

خدمات مشاوره مالی و عرضه اولیه

 • برای رسیدن به رشد اقتصادی نیازمند گسترش زیرساخت‌های اقتصادی و بخش‌های مولد هستیم، از این جهت هدایت منابع مالی به این حوزه، از اهمیت به‌سزایی برخوردار است. فعالین بخش‌های مولد اقتصادی همواره در پی گسترش کسب و کار خود هستند، که به جرات می‌توان گفت، محدودیت در منابع مالی اصلی‌ترین عامل بازدارنده آن‌ها است.
ادامه مطلب


سرمایه و ترکیب صاحبان سهام

سرمایه ثبت و پرداخت شده شرکت تأمین سرمایه سپهر (سهامی خاص) مبلغ چهار هزار میلیارد ریال منقسم به چهار میلیارد سهم عادی یک هزار ریالی است و سهامداران این شرکت مجموعه ای از نهادهای مالی پیشرو و توانمند هستند که عبارتند از:بانک صادرات ایران 19/55%

شرکت گروه مالی سپهر صادرات 14/45%

شرکت گروه توسعه مالی مهر آیندگان 31%

بانک سرمایه 20%

شرکت سرمایه‌گذاری خوارزمی 10%

شرکت ‌آتی‌نگر سپهر ایرانیان 5%

درباره ما

تأمین سرمایه سپهر (شرکت سهامی خاص) پیرو اخذ مجوز تأسیس از شورای عالی بورس و اوراق بهادار در مقام عالی‌ترین رکن بازار اوراق بهادار کشور در تاریخ 1396/09/06 با شماره 419292 در اداره ثبت شرکت‌ها و مؤسسات غیرتجاری تهران به ثبت رسید تا به عنوان یک نهاد مالی حضور خود را در صنعت بانکداری سرمایه‌گذاری کشور اعلام کرده و فعالیت خود را از روز 5 بهمن 1390 با اخذ مجوز از سازمان بورس آغاز نمود. در سال‌های اخیر نوآوری‌های مالی و توسعه ابزارهای مالی، رشد سریع بازار اوراق بهادار را به دنبال داشته است. بدین ترتیب بازار اوراق بهادار توانسته در کنار بازار پول به تقویت و رشد بنگاه‌های اقتصادی و اجرای اثربخش سیاست‌های مالی و پولی دولت‌ها کمک کرده و در نهایت موجبات رشد اقتصادی را فراهم کند. شرکت‌های تأمین سرمایه به عنوان یکی از محوری‌ترین نهادهای مالی فعال در بازار اوراق بهادار خدمات گسترده‌ای را در این بازار ارائه می‌کنند.

6

سهامدار

4000 میلیارد

سرمایه

13

گواهینامه

24/7

خدمات مشاوره

تماس با ما

راه های ارتباطی با تأمین سرمایه سپهر

 •  ساختمان مرکزی :  تهران، بلوار نلسون ماندلا، بلوار آرش غربی، پلاک 113 ، طبقه پنجم
  کد پستی : 43157 - 19177
 •  تلفن: 4-88193870 021
 •  ایمیل: info @sepehrib.com
 •  وب سایت:  www.sepehrib.com
 •  فکس :  88193866 021