10/30 1396

سرمایه‌گذاران می‌توانند با ورود به سایت www.andukhtesepehr.com از قسمت ورود سرمایه­ گذاران ( سرمایه ­گذاران قبل از تاریخ 15آبانماه 1396 با نام کاربری کد ملی و رمز عبور شماره حساب و سرمایه ­گذاران بعد از تاریخ 16آبانماه 1396 با ورود به قسمت ثبت نام) می­ توانند به صفحه اختصاصی خود وارد شوند.

سرمایه‌گذار با ورود به سایت صندوق قادر خواهد بود اقدامات زیر را انجام نماید.

 

1)ثبت درخواست صدور واحدهای سرمایه‌گذاری جدید

2)ثبت درخواست ابطال واحدهای سرمایه‌گذاری تحت تملک

3)اطلاع از تاریخچه درخواست‌های سرمایه‌گذار

4)اطلاع از وضعیت سرمایه‌گذاری با استفاده از منو گردش حساب

5)مشاهده گواهی­ های سرمایه­گذاری

 

‏لذا سرمایه‌گذار با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور از طریق منو "ورود سرمایه‌گذاران" در صفحه اصلی سایت وارد حساب کاربری خود می‌شوند.

1-ثبت درخواست صدور:

1-1-پس از ورود به سایت، صدور اینترنتی را انتخاب نمایید.

1-2-پس از انتخاب حساب بانکی صندوق، مبلغ واریزی و شماره سریال فیش واریزی خود را وارد نموده، تاریخ واریز را انتخاب نمایید و سپس ذخیره کنید.

 

2-ثبت درخواست ابطال:

2-1-پس از ورود به سایت، ابطال اینترنتی را انتخاب نمایید.

2-2-در این قسمت لازم است تعداد واحدهای سرمایه‌گذاری مد نظر جهت ابطال را وارد نمایید تعداد ابطال را وارد نموده و ذخیره نمایید. لازم به ذکر است ثبت درخواست ابطال واحدهای سرمایه‏ گذاری صندوق اندوخته پایدار سپهر، بر اساس اساسنامه‏ی این صندوق از ساعت 8 الی 12 روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه مجاز می ‏باشد.

 

3-دریافت سابقه ‏ی درخواست‏ های صدور و ابطال:

پس از ورود به سایت، منوی سفارش‏ های من را انتخاب نمایید. در این بخش شما می ‏توانید تاریخچه و جزئیات تمامی درخواست‏ های خود را مشاهده نمایید.

4-دریافت گردش حساب سرمایه‏ گذار:

پس از ورود به سایت، منوی گردش حساب من را انتخاب نمایید. در این صفحه جزئیات گردش حساب شما اعم از صدور و ابطال‏ ها و تمامی واریزها و پرداخت‏ ها قابل مشاهده می ‏باشد. همچنین شما می‏ توانید خروجی مورد نظر خود را بر اساس فرمت‏ های موجود در سایت دریافت نمایید.

 

5-مشاهده گواهی­ های سرمایه ­گذاری:

پس از ورود به سایت، منوی لیست گواهی­ ها را انتخاب نمایید. در این صفحه جزئیات شماره گواهی، تعداد واحدهای سرمایه­ گذاری تاریخ صدور و نوع سرمایه­ گذاری را می­ توانید مشاهده نماید.

دسته بندی: اخبار


بازدیدها: 15 804 نظرات: 0 نویسنده: مدیر
تگ های مطلب :

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود